KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14677302
nr 1467 7302
David Parsén
(1896-1977), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad. Olja på duk, 64x66cm, yttermått inklusive ram: 76x79cm
David Parsén, svensk målare född 1896, död 1977.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:32:33
13/5 15:36:21